Čínský virus a zmatené reakce vlády ČR nás přivedly do současné situace, ale nezastavily a nezastaví nás. Jsme a budeme tady pro Vás bez jakéhokoli omezení. A protože neřídíme firmu jako stát, tak to nebudeme 2x týdně měnit. Díky za přízeň a držte se!

+420 244 466 792 Po-Pá: 8:30 - 16:00

Bezsilikónové produkty

Bezsilikónové produkty

Výrobky v bezsilikonovém provedení tzn. SILICON FREE verze požadují někteří investoři zejména výrobních budov, typicky automobilky a jejich subdodavatelé, provozovatelé lakoven atp. 

Silicon free verze výrobku neznamená pouze, že při jeho výrobě nebyl použit silikon např. ve formě těsnení nebo maziv, ale i to, že při výrobě dopravě a skladování takový výrobek nepřišel do styku se silikonem. Jakkoli mají výrobky v bezsilikonovém provedení stejné parametry, jako běžné výrobky stejného typu, není možné beztrestně sáhnout do regálu a prohlásit běžný výrobek za bezsilikonový. Nemusela by totiž být splněna podmínka, že takový výrobek nepřišel při přepravě a skladování do styku se silikonem. Silicon free výrobky je tedy nutné objednat samostatně, počítat s odpovídající dodací dobou a s cenovým navýšením dle typu a jednorázově do výroby zadaného počtu kusů v rozmezí +20% až v extrému +150%. Výrobky v bezsilikovém provedení mají samozřejmě svá objednací čísla končící označením "SF"  

Pokračovat ve čtení

Bezsilikonové provedení výrobku garantuje na svou odpovědnost vždy jeho výrobce a to příslušným prohlášením. 

Výrobky v bezsilikonovém provedení a tedy i prohlášení výrobce jsou ve dvou úrovních:

1) Bezsilikonové provedení bez výhrad - výrobce garantuje bezsilikonové provedení daného výrobku bez jakéhokoli omezení. Takové výrobky máme značeny jako SILICON FREE 1

2) Bezsilikonové provedení s výhradou - výrobce garantuje, že při výrobě nebyl použit silikon ani žádný materiál obsahující silicon ani při výrobě výrobek nepřišel do styku se silikonem. Výrobce však není schopen zaručit, že výrobek neobsahuje stopové množství siliconu jako důsledek nečistot ve zdrojích použitých surovin. Takové výrobky máme značeny jako SILICON FREE 2   

Příslušné prohlášení výrobce vám samozřejmě na vyžádání rádi poskytneme před objednáním daného výrobku a doporučujeme vám nechat si od investora předem odsouhlasit, že daný stupeň ochrany proti přítomnosti siliconu je pro danou aplikaci dostatečný.

Zákaznický servis

+420 244 466 792 Po-Pá: 8:30 - 16:00
hydronic@hydronic.cz odpovídáme do 1 pracovního dne

Napište nám

Vytvořit zprávu

Vaši zprávu předáme k řešení ihned po přijetí. Reagujeme do 1 pracovního dne.

Vždy partnerem, nikdy konkurentem Nesoutěžíme proti svým zákazníkům

Technická podpora a poradenství Služby podpořené 20 lety praxe

Servis vlastních i cizích zařízení Po celou životnost produktu