Dobrý den, naše logistika i technická podpora funguje normálně, obchodní zástupci jsou střídavě v kanceláři a na „home office“ (mobil, email najdete na stránce Kontakt), nicméně v obou případech Vám jsou k dispozici tak jako obvykle. Zboží posíláme TopTransem bez omezení, osobní převzetí je pro montážní firmy i velkoobchody možné po předchozí dohodě. Víme, že všichni naši zákazníci jsou soudní slušní lidé, pro které je rouška a zodpovědnost samozřejmostí. Díky a žádnou paniku!

+420 244 466 792 Po-Pá: 8:30 - 16:00

Čerpadla kondenzátu

Čerpadla kondenzátu

V této sekci najdete kompletní sortiment čerpadel kondenzátu pro různé typy spotřebiču, zejména pro jednotky klimatizace, split jednotky, fan coily atp. Čerpadla kondenzátu pro různé množství kondenzátu, různou sací a výtlačnou výšku. K dodávaným kondenzátním čerpadlům máme k dispozici i nejpoužívanější náhradní díly jako jsou plováky - hladinové spínače, napájecí kabely, PVC trubky - hadičky atp. V neposlední řadě jsme pro vás připravili kompletní sety obsahující čerpadlo kondenzátu a instalační materiál pro použití s fan coily Sabiana, York, Trane, Clivent a Rhoss.  

Pokračovat ve čtení

Nad rámec nejpoužívanějších čerpadel kondenzátu uvedených v této sekci umíme dodat i jakékoli jiné čerpadlo kondenzátu firmy Sauermann stejně jako náhradní díly k aktuálně dodávaným i některým starším modelům čerpadel kondenzátu Sauermann.   

Zákaznický servis

+420 244 466 792 Po-Pá: 8:30 - 16:00
hydronic@hydronic.cz odpovídáme do 1 pracovního dne

Napište nám

Vytvořit zprávu

Vaši zprávu předáme k řešení ihned po přijetí. Reagujeme do 1 pracovního dne.

Vždy partnerem, nikdy konkurentem Nesoutěžíme proti svým zákazníkům

Technická podpora a poradenství Služby podpořené 20 lety praxe

Servis vlastních i cizích zařízení Po celou životnost produktu