+420 244 466 792 Po-Pá: 8:30 - 16:00

Designové termostatické ventily a hlavice

Designové termostatické ventily a hlavice

V této sekci najdete termostatické ventily a termostatické hlavice pro koupelnová otopná tělesa různých provedení a způsobů připojení. Produkty jsou dostupné v tradiční bílé barvě a chromu, ale také v méně obvyklých barvách, jakými jsou matný chrom, grafit, mosaz patina, černá, zlatá či antracit.

Pokračovat ve čtení

Určení:
bytová výstavba komerční budovy průmyslové stavby

Pro klasické “žebříky” máme k dispozici termostatické ventily se středovým připojením s roztečí portů 50mm, a dále termostatické ventily pro tělesa s krajním spodním připojením nebo jednobodovým připojením. Vybírat můžete z 12 barevných provedení.

Potřebujete připojit do koupelnového tělesa elektrickou topnou tyč a nechcete si hyzdit vaši krásnou koupelnu nehezkým “T připojením”? Pak oceníte ventily a šroubení řady Integra, které vám dodáme v barvě vašeho otopného tělesa. Topnou tyč připojíte bez dalších připojovacích garnitur, které by narušovaly výsledný estetický dojem.

V této sekci najdete řešení i pro designová otopná tělesa nestandardních tvarů a konstrukce. Zpravidla si poradíme také s nestandardní roztečí portů, nebo s připojením topné tyče středem tělesa. Zavolejte nám a společně probereme realizovatelnost vašich očekávání.

Zákaznický servis

+420 244 466 792 Po-Pá: 8:30 - 16:00
hydronic@hydronic.cz odpovídáme do 1 pracovního dne

Napište nám

Vytvořit zprávu

Vaši zprávu předáme k řešení ihned po přijetí. Reagujeme do 1 pracovního dne.

Vždy partnerem, nikdy konkurentem Nesoutěžíme proti svým zákazníkům

Technická podpora a poradenství Služby podpořené 20 lety praxe

Servis vlastních i cizích zařízení Po celou životnost produktu