Poslední den pro odběr / odeslání zboží a fakturaci v roce 2020 je úterý 22.12. V následující pracovní dny do konce roku vám je k dispozici jak technická podpora, tak obchodníci pro tvorbu nabídek, sklad bude ale od 23.12. do 3.1.uzavřen. Od pondělí 4.1. 2021 jedeme zase v plné palbě. Díky a hezké svátky.

+420 244 466 792 Po-Pá: 8:30 - 16:00

Návrh ventilu

Pomůžeme Vám s volbou termostatických ventilů, regulačních ventilů, vyvažovacích ventilů, tlakově nezávislých 2-cestných regulačních ventilů a regulátorů tlakové diference pro váš rozvod vytápění i chlazení. Při výběru ventilů bereme vždy v úvahu nejen technické a cenové hledisko, ale i specifika vaší instalace a hlavně vaše skutečné potřeby.

 

Potřebujete regulovat výkon otopného tělesa, fancoilu, dveřní clony, VZT jednotky nebo třeba celé výměníkové stanice?

Možných řešení je celá řada a abychom pro vás vybrali to nejlepší možné, budeme od vás potřebovat několik informací a to nejen technických, ale potřebujeme znát hlavně vaše očekávání, vaši skutečnou potřebu. Určitě najdeme řešení pro nejrůznější spotřebiče pracující v různých podmínkách:

 


Máte stávající nebo budoucí rozvod vytápění / chlazení a zamýšlíte se nad jeho hydraulickou stabilitou?

Žádný problém, společně zjistíme o jak rozsáhlou a jak provozovanou soustavu se jedná, do jaké její části můžeme zasáhnout, jaké její část jsou pro nás případně neznámá a zvolíme řešení pomocí jedné z následujících konstrukcí armatur:

 

Máte v ruce projekt nebo výpis materiálu a hledáte nejefektivnější řešení?

Ať jste investor, provozovatel, generální dodavatel, zástupce montážní firmy nebo rozpočtíř velkoobchou, neváhejte se na nás obrátit.   

Není důležité jak přesné zadání máte k dispozici. Může jít o tzn. slepý výpis materiálu ve formě velmi obecně uvedené specifikace, může jít o soupis konkrétních výrobků různých výrobců o dwg výkresy, BIM moduly nebo technickou zprávu. Forma není důležitá, zorientujeme se prakticky v čemkoli. Důležitý je obsah a vaše potřeba. Řesení obvykle existuje a je na nás abychom jej společně našli.      

Zjistit více o službě

Další služby

Zákaznický servis

+420 244 466 792 Po-Pá: 8:30 - 16:00
hydronic@hydronic.cz odpovídáme do 1 pracovního dne

Napište nám

Vytvořit zprávu

Vaši zprávu předáme k řešení ihned po přijetí. Reagujeme do 1 pracovního dne.

Vždy partnerem, nikdy konkurentem Nesoutěžíme proti svým zákazníkům

Technická podpora a poradenství Služby podpořené 20 lety praxe

Servis vlastních i cizích zařízení Po celou životnost produktu