Dobrý den, naše logistika i technická podpora funguje normálně, obchodní zástupci jsou střídavě v kanceláři a na „home office“ (mobil, email najdete na stránce Kontakt), nicméně v obou případech Vám jsou k dispozici tak jako obvykle. Zboží posíláme TopTransem bez omezení, osobní převzetí je pro montážní firmy i velkoobchody možné po předchozí dohodě. Víme, že všichni naši zákazníci jsou soudní slušní lidé, pro které je rouška a zodpovědnost samozřejmostí. Díky a žádnou paniku!

+420 244 466 792 Po-Pá: 8:30 - 16:00

Ruční vyvažovací ventily

Ruční vyvažovací ventily

U Hydronic Systems najdete plný sortiment ručních vyvažovacích ventilů od DN 15 po DN 400 a přístroje pro hydronické vyvažování rozvodů vytápění i chlazení. Jako jedni z mála na trhu máme k dispozici ruční vyvažovací ventily s kladným posudkem Státního Zdravotního Ústavu pro jejich trvalý styk s pitnou vodou, který potvrzuje jejich zdravotní nezávadnost i při dlouhodobém používání.

Pokračovat ve čtení

Některé starří provedení ručních vyvažovacích ventilů, které jsme v naší aktuální nabídce nahradily vývojově novějšími nebo technicky zajímavějšími modely najdete v sekci výprodej. Jedná se např. o modely TA STAD, TA STAF, Crane D921, Crane D931, Crane DM931CIM 787

Zákaznický servis

+420 244 466 792 Po-Pá: 8:30 - 16:00
hydronic@hydronic.cz odpovídáme do 1 pracovního dne

Napište nám

Vytvořit zprávu

Vaši zprávu předáme k řešení ihned po přijetí. Reagujeme do 1 pracovního dne.

Vždy partnerem, nikdy konkurentem Nesoutěžíme proti svým zákazníkům

Technická podpora a poradenství Služby podpořené 20 lety praxe

Servis vlastních i cizích zařízení Po celou životnost produktu