Poslední den pro odběr / odeslání zboží a fakturaci v roce 2020 je úterý 22.12. V následující pracovní dny do konce roku vám je k dispozici jak technická podpora, tak obchodníci pro tvorbu nabídek, sklad bude ale od 23.12. do 3.1.uzavřen. Od pondělí 4.1. 2021 jedeme zase v plné palbě. Díky a hezké svátky.

+420 244 466 792 Po-Pá: 8:30 - 16:00

Servis včetně náhradních dílů

Naše starost o jakýkoliv výrobek nekončí jeho prodejem ani jeho zaplacením a samozřejmě ani uplynutím záruční doby. Naším cílem je zajistit servis pro všechny naše výrobky po takovou dobu, po jakou je budou naši zákazníci chtít používat. Jistěže každý výrobek jednou morálně zastará a vy se jej rozhodnete vyměnit za hezčí, tišší nebo energeticky úspornější. Než k tomu však dojde, neváhejte se na nás kdykoliv obrátit s jakoukoli potřebou náhradních dílů.

 

Jaké náhradní díly dodáváme nejčastěji?

 

Pro fancoily

Jakožto výhradní distributor firmy Sabiana pro ČR a SR dodáváme kompletní sortiment náhradních dílů pro fancoily Sabiana od roku výroby 1990. A protože Sabiana je OEM výrobcem fancoilů pro celou řadu dalších evropských výrobců, můžete se na nás obrátit i s požadavkem na díly pro fancoily firem Clivent (např. model ELFOSpace), Lennox (modely Armonia, Armonia ECM a další), York (zejména modely YHK, YFCN, YFCC), Trane (modely CWS, CWE, FVAS, FCAS, FVAE, FCAE, CFAS), FlaktWoods (modely QFDK, QZB, YZCC), Rhoss DIVA, Rhoss DIVA-I a některé další.

 

Pro teplovzdušné jednotky, dveřní a vratové clony

 

Pro regulační ventily

a nejen pro ventily Hydronic Systems, ale i díky kompatibilitě některých komponent a díky celé řadě adaptérů a redukcí i pro některé 2-cestné regulační ventily, 3-cestné regulační ventily a tlakově nezávislé 2-cestné regulační ventily ESBE, Schneider Electric, Siemens, Danfoss, JCI, MUT, Honeywell, FlowCon, Frese a Sauter

 

Pro potrubní filtry

 

Pro vyvažovací ventily a regulátory tlakové diference

nejen pro ventily Hydronic Systems, ale i pro některé modely TA Hydronic Engineering (STAD, STAP, STAF, KTM 512, KTH 512), Zetkama, VIR, Cimberio, Frese, FlowCon (EVS, EVC, SME, EJust, TJust, SH, SM), Herz, Danfoss

 

Pro termostatické radiátorové ventily

Pro ventily Hydronic Systems, Gampper, Heimeier, Herz, Luxor, Honeywell, Oventrop, Danfoss


 

Potřebujete náhradní díl a neznáte přesný typ daného zařízení?

Žádný problém. Pošlete nám fotku nejlépe štítku (není podmínkou) a my se vám pokusíme pomoci.

Zjistit více o službě

Další služby

Zákaznický servis

+420 244 466 792 Po-Pá: 8:30 - 16:00
hydronic@hydronic.cz odpovídáme do 1 pracovního dne

Napište nám

Vytvořit zprávu

Vaši zprávu předáme k řešení ihned po přijetí. Reagujeme do 1 pracovního dne.

Vždy partnerem, nikdy konkurentem Nesoutěžíme proti svým zákazníkům

Technická podpora a poradenství Služby podpořené 20 lety praxe

Servis vlastních i cizích zařízení Po celou životnost produktu