+420 244 466 792 Po-Pá: 8:30 - 16:00

Tlakově nezávislé termostatické radiátorové ventily

Tlakově nezávislé termostatické radiátorové ventily

V této kategorii najdete tlakově nezávislé termostatické radiátorové ventily pro všechny typy otopných těles, a dále tlakově nezávislá uzavírací a regulační šroubení pro tělesa typu Ventil Kompakt s libovolnými ventilovými vložkami (integrované vložky termostatických ventilů Heimeier, Danfoss, Oventrop, a další).

Pokračovat ve čtení

Určení:

Tlakově nezávislé radiátorové ventily jsou reakcí na masivní používání tlakově nezávislých 2-cestných regulačních ventilů. Tlakově nezávislé termostatické ventily jsou ideálním řešením pro regulaci výkonu otopného tělesa pro otopné soustavy, ve kterých jsou použité různé typy spotřebičů na jednom rozvodu (typicky fancoily, otopná tělesa a podlahové konvektory). Ať už jsou použity ventily s termostatickou hlavicí nebo s termopohonem, vždy vedle regulace výkonu otopného tělesa nebo podlahového konvektoru zajišťují i dynamické omezení průtoku tímto spotřebičem. Jejich použití tedy není podmíněno současným použitím regulátorů tlakové diference, jak je tomu u běžných termostatických ventilů.

V případě použití otopných těles typu Ventil Kompakt, tedy vytápěcích těles s integrovanou ventilovou vložkou libovolného výrobce (Danfoss, Herz, Heimeier, Oventrop), je vhodné použít tlakově nezávislé H šroubení pro připojení takového radiátoru k rozvodu. 

Zákaznický servis

+420 244 466 792 Po-Pá: 8:30 - 16:00
hydronic@hydronic.cz odpovídáme do 1 pracovního dne

Napište nám

Vytvořit zprávu

Vaši zprávu předáme k řešení ihned po přijetí. Reagujeme do 1 pracovního dne.

Vždy partnerem, nikdy konkurentem Nesoutěžíme proti svým zákazníkům

Technická podpora a poradenství Služby podpořené 20 lety praxe

Servis vlastních i cizích zařízení Po celou životnost produktu